Näide: meeskond

Nii näeb välja meeskonna võrdlus.

Kaheksa väljamõeldud kolleegi kõrvuti. Vaata, kus meeskond on sarnane, kus see laiali läheb ja mida igaüks kaasa toob.

Maya
Leo
Nina
Omar
Sara
Jonas
Lina
Theo
Rühm kujundinaAKEMN
Rühma keskmineVahemik rühmas
Sarnasus74%74% sarnased viie omaduse lõikes

Omadus omaduse haaval

Tulbad näitavad iga inimese profiili igal omadusel. Mida lähemal tulbad on, seda sarnasemad te olete.

  1. AAvatus kogemustele74 punkti vahet
    Maya52%
    Leo96%
    Nina75%
    Omar77%
    Sara48%
    Jonas22%
    Lina83%
    Theo45%
  2. KKohusetundlikkus65 punkti vahet
    Maya86%
    Leo21%
    Nina50%
    Omar79%
    Sara44%
    Jonas82%
    Lina43%
    Theo52%
  3. EEkstravertsus71 punkti vahet
    Maya53%
    Leo72%
    Nina50%
    Omar25%
    Sara96%
    Jonas46%
    Lina29%
    Theo50%
  4. MMeeldivus53 punkti vahet
    Maya69%
    Leo54%
    Nina80%
    Omar50%
    Sara57%
    Jonas27%
    Lina60%
    Theo47%
  5. NNeurootilisus68 punkti vahet
    Maya25%
    Leo44%
    Nina72%
    Omar15%
    Sara23%
    Jonas41%
    Lina83%
    Theo51%
Suurim erinevusAvatus kogemustele

Siin erinete kõige rohkem: Jonas ühes otsas ja Leo teises. Just siit saavad sageli alguse arusaamatused – ja siin saate üksteiselt kõige rohkem õppida.

Kõige sarnasemadMeeldivus

Omadusel meeldivus olete kõik lähestikku. See, mis teid siin ühendab, on hea ühine pind.

Rühm numbrites
Kõige sarnasemadNinajaLina

87% sarnased

Kõige erinevamadJonasjaLina

62% sarnased

Kõrgeim igal omadusel
  • AAvatus kogemusteleLeo
  • KKohusetundlikkusMaya
  • EEkstravertsusSara
  • MMeeldivusNina
  • NNeurootilisusLina
A

Avatus kogemustele

Maya 52%Leo 96%Nina 75%Omar 77%Sara 48%Jonas 22%Lina 83%Theo 45%

Kõige sarnasemad
NinajaOmar2 punkti vahet
Kõige erinevamad
LeojaJonas74 punkti vahet

Avatus kogemustele kirjeldab mõtlemisstiili mõõdet, mis eristab kujutlusvõimelisi ja loovaid inimesi maalähedastest ja tavapärast eelistavatest inimestest.

Alaskaalad

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Kujutlusvõime
    Maya14 / 20
    Leo18 / 20
    Nina15 / 20
    Omar17 / 20
    Sara15 / 20
    Jonas5 / 20
    Lina16 / 20
    Theo11 / 20
  2. Kunstihuvi
    Maya16 / 20
    Leo20 / 20
    Nina16 / 20
    Omar16 / 20
    Sara14 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina17 / 20
    Theo8 / 20
  3. Emotsionaalsus
    Maya12 / 20
    Leo19 / 20
    Nina16 / 20
    Omar17 / 20
    Sara9 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina17 / 20
    Theo10 / 20
  4. Seiklushimu
    Maya10 / 20
    Leo19 / 20
    Nina16 / 20
    Omar16 / 20
    Sara12 / 20
    Jonas5 / 20
    Lina17 / 20
    Theo12 / 20
  5. Intellekt
    Maya12 / 20
    Leo20 / 20
    Nina17 / 20
    Omar16 / 20
    Sara9 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina20 / 20
    Theo12 / 20
  6. Liberaalsus
    Maya10 / 20
    Leo20 / 20
    Nina16 / 20
    Omar16 / 20
    Sara11 / 20
    Jonas11 / 20
    Lina17 / 20
    Theo14 / 20
K

Kohusetundlikkus

Maya 86%Leo 21%Nina 50%Omar 79%Sara 44%Jonas 82%Lina 43%Theo 52%

Kõige sarnasemad
SarajaLina1 punkti vahet
Kõige erinevamad
MayajaLeo65 punkti vahet

Kohusetundlikkus puudutab seda, kuidas me oma impulsse kontrollime, reguleerime ja suuname.

Alaskaalad

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Enesetõhusus
    Maya16 / 20
    Leo5 / 20
    Nina10 / 20
    Omar16 / 20
    Sara11 / 20
    Jonas16 / 20
    Lina9 / 20
    Theo12 / 20
  2. Korraarmastus
    Maya20 / 20
    Leo12 / 20
    Nina12 / 20
    Omar19 / 20
    Sara12 / 20
    Jonas19 / 20
    Lina8 / 20
    Theo16 / 20
  3. Kohusetunne
    Maya20 / 20
    Leo8 / 20
    Nina15 / 20
    Omar15 / 20
    Sara9 / 20
    Jonas16 / 20
    Lina13 / 20
    Theo10 / 20
  4. Saavutusvajadus
    Maya15 / 20
    Leo4 / 20
    Nina10 / 20
    Omar19 / 20
    Sara13 / 20
    Jonas19 / 20
    Lina12 / 20
    Theo12 / 20
  5. Enesedistsipliin
    Maya19 / 20
    Leo6 / 20
    Nina13 / 20
    Omar16 / 20
    Sara12 / 20
    Jonas17 / 20
    Lina12 / 20
    Theo12 / 20
  6. Ettevaatlikkus
    Maya17 / 20
    Leo9 / 20
    Nina12 / 20
    Omar15 / 20
    Sara9 / 20
    Jonas16 / 20
    Lina11 / 20
    Theo12 / 20
E

Ekstravertsus

Maya 53%Leo 72%Nina 50%Omar 25%Sara 96%Jonas 46%Lina 29%Theo 50%

Kõige sarnasemad
NinajaTheo0 punkti vahet
Kõige erinevamad
SarajaOmar71 punkti vahet

Ekstravertsust iseloomustab tugev seotus välismaailmaga.

Alaskaalad

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Sõbralikkus
    Maya12 / 20
    Leo13 / 20
    Nina13 / 20
    Omar8 / 20
    Sara20 / 20
    Jonas13 / 20
    Lina7 / 20
    Theo12 / 20
  2. Seltsivus
    Maya13 / 20
    Leo17 / 20
    Nina12 / 20
    Omar8 / 20
    Sara20 / 20
    Jonas9 / 20
    Lina9 / 20
    Theo11 / 20
  3. Kehtestavus
    Maya15 / 20
    Leo17 / 20
    Nina10 / 20
    Omar9 / 20
    Sara20 / 20
    Jonas9 / 20
    Lina9 / 20
    Theo12 / 20
  4. Aktiivsus
    Maya12 / 20
    Leo14 / 20
    Nina13 / 20
    Omar4 / 20
    Sara20 / 20
    Jonas15 / 20
    Lina9 / 20
    Theo12 / 20
  5. Elamustejanu
    Maya12 / 20
    Leo16 / 20
    Nina15 / 20
    Omar8 / 20
    Sara20 / 20
    Jonas10 / 20
    Lina8 / 20
    Theo12 / 20
  6. Rõõmsameelsus
    Maya11 / 20
    Leo16 / 20
    Nina9 / 20
    Omar11 / 20
    Sara16 / 20
    Jonas12 / 20
    Lina10 / 20
    Theo13 / 20
M

Meeldivus

Maya 69%Leo 54%Nina 80%Omar 50%Sara 57%Jonas 27%Lina 60%Theo 47%

Kõige sarnasemad
LeojaSara3 punkti vahet
Kõige erinevamad
NinajaJonas53 punkti vahet

Meeldivus peegeldab individuaalseid erinevusi selles, kui tähtsaks peetakse koostööd ja sotsiaalset harmooniat. Meeldivad inimesed hindavad teistega hästi läbisaamist.

Alaskaalad

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Usaldus
    Maya16 / 20
    Leo15 / 20
    Nina16 / 20
    Omar11 / 20
    Sara10 / 20
    Jonas11 / 20
    Lina17 / 20
    Theo9 / 20
  2. Moraalsus
    Maya12 / 20
    Leo13 / 20
    Nina16 / 20
    Omar11 / 20
    Sara16 / 20
    Jonas7 / 20
    Lina13 / 20
    Theo13 / 20
  3. Altruism
    Maya17 / 20
    Leo11 / 20
    Nina17 / 20
    Omar12 / 20
    Sara16 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina15 / 20
    Theo12 / 20
  4. Koostöö
    Maya14 / 20
    Leo12 / 20
    Nina16 / 20
    Omar14 / 20
    Sara11 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina12 / 20
    Theo12 / 20
  5. Tagasihoidlikkus
    Maya15 / 20
    Leo10 / 20
    Nina16 / 20
    Omar13 / 20
    Sara12 / 20
    Jonas9 / 20
    Lina12 / 20
    Theo12 / 20
  6. Kaastunne
    Maya16 / 20
    Leo15 / 20
    Nina20 / 20
    Omar11 / 20
    Sara14 / 20
    Jonas7 / 20
    Lina13 / 20
    Theo11 / 20
N

Neurootilisus

Maya 25%Leo 44%Nina 72%Omar 15%Sara 23%Jonas 41%Lina 83%Theo 51%

Kõige sarnasemad
MayajaSara2 punkti vahet
Kõige erinevamad
LinajaOmar68 punkti vahet

Neurootilisus tähendab kalduvust kogeda negatiivseid tundeid.

Alaskaalad

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Ärevus
    Maya8 / 20
    Leo12 / 20
    Nina15 / 20
    Omar8 / 20
    Sara8 / 20
    Jonas11 / 20
    Lina17 / 20
    Theo10 / 20
  2. Viha
    Maya9 / 20
    Leo8 / 20
    Nina15 / 20
    Omar5 / 20
    Sara6 / 20
    Jonas10 / 20
    Lina18 / 20
    Theo14 / 20
  3. Depressiivsus
    Maya5 / 20
    Leo12 / 20
    Nina16 / 20
    Omar6 / 20
    Sara8 / 20
    Jonas13 / 20
    Lina20 / 20
    Theo13 / 20
  4. Ebakindlus
    Maya9 / 20
    Leo9 / 20
    Nina16 / 20
    Omar7 / 20
    Sara8 / 20
    Jonas12 / 20
    Lina16 / 20
    Theo13 / 20
  5. Mõõdutundetus
    Maya9 / 20
    Leo12 / 20
    Nina15 / 20
    Omar5 / 20
    Sara6 / 20
    Jonas9 / 20
    Lina16 / 20
    Theo12 / 20
  6. Haavatavus
    Maya8 / 20
    Leo13 / 20
    Nina16 / 20
    Omar7 / 20
    Sara10 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina17 / 20
    Theo11 / 20