Contoh: pasukan

Beginilah rupa perbandingan pasukan.

Lapan rakan sekerja rekaan bersebelahan. Lihat di mana pasukan serupa, di mana ia berbeza dan apa yang dibawa oleh setiap orang.

Maya
Leo
Nina
Omar
Sara
Jonas
Lina
Theo
Kumpulan sebagai bentukOCEAN
Purata kumpulanJulat dalam kumpulan
Persamaan74%74% serupa merentasi lima ciri

Ciri demi ciri

Bar menunjukkan profil setiap orang bagi setiap ciri. Semakin rapat bar, semakin serupa anda.

  1. OKeterbukaan kepada PengalamanBerbeza 74 mata
    Maya52%
    Leo96%
    Nina75%
    Omar77%
    Sara48%
    Jonas22%
    Lina83%
    Theo45%
  2. CKetelitianBerbeza 65 mata
    Maya86%
    Leo21%
    Nina50%
    Omar79%
    Sara44%
    Jonas82%
    Lina43%
    Theo52%
  3. EEkstraversiBerbeza 71 mata
    Maya53%
    Leo72%
    Nina50%
    Omar25%
    Sara96%
    Jonas46%
    Lina29%
    Theo50%
  4. AKeramahanBerbeza 53 mata
    Maya69%
    Leo54%
    Nina80%
    Omar50%
    Sara57%
    Jonas27%
    Lina60%
    Theo47%
  5. NNeurotisismeBerbeza 68 mata
    Maya25%
    Leo44%
    Nina72%
    Omar15%
    Sara23%
    Jonas41%
    Lina83%
    Theo51%
Perbezaan terbesarKeterbukaan kepada Pengalaman

Di sinilah anda paling berbeza: dari Jonas hingga Leo. Di sinilah salah faham sering bermula, dan di sini jugalah anda boleh belajar paling banyak antara satu sama lain.

Paling serupaKeramahan

Bagi keramahan, semua orang hampir sama. Apa yang anda kongsi di sini ialah titik persamaan yang baik.

Kumpulan dalam angka
Paling serupaNinadanLina

87% serupa

Paling berbezaJonasdanLina

62% serupa

Tertinggi bagi setiap ciri
  • OKeterbukaan kepada PengalamanLeo
  • CKetelitianMaya
  • EEkstraversiSara
  • AKeramahanNina
  • NNeurotisismeLina
O

Keterbukaan kepada Pengalaman

Maya 52%Leo 96%Nina 75%Omar 77%Sara 48%Jonas 22%Lina 83%Theo 45%

Paling serupa
NinadanOmarBerbeza 2 mata
Paling berbeza
LeodanJonasBerbeza 74 mata

Keterbukaan kepada Pengalaman menggambarkan satu dimensi gaya kognitif yang membezakan orang yang imaginatif dan kreatif daripada orang yang praktikal dan konvensional.

Faset

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Imaginasi
    Maya14 daripada 20
    Leo18 daripada 20
    Nina15 daripada 20
    Omar17 daripada 20
    Sara15 daripada 20
    Jonas5 daripada 20
    Lina16 daripada 20
    Theo11 daripada 20
  2. Minat seni
    Maya16 daripada 20
    Leo20 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar16 daripada 20
    Sara14 daripada 20
    Jonas8 daripada 20
    Lina17 daripada 20
    Theo8 daripada 20
  3. Kepekaan emosi
    Maya12 daripada 20
    Leo19 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar17 daripada 20
    Sara9 daripada 20
    Jonas8 daripada 20
    Lina17 daripada 20
    Theo10 daripada 20
  4. Semangat mencuba
    Maya10 daripada 20
    Leo19 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar16 daripada 20
    Sara12 daripada 20
    Jonas5 daripada 20
    Lina17 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  5. Intelek
    Maya12 daripada 20
    Leo20 daripada 20
    Nina17 daripada 20
    Omar16 daripada 20
    Sara9 daripada 20
    Jonas8 daripada 20
    Lina20 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  6. Liberalisme
    Maya10 daripada 20
    Leo20 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar16 daripada 20
    Sara11 daripada 20
    Jonas11 daripada 20
    Lina17 daripada 20
    Theo14 daripada 20
C

Ketelitian

Maya 86%Leo 21%Nina 50%Omar 79%Sara 44%Jonas 82%Lina 43%Theo 52%

Paling serupa
SaradanLinaBerbeza 1 mata
Paling berbeza
MayadanLeoBerbeza 65 mata

Ketelitian berkaitan dengan cara kita mengawal, mengatur dan mengarahkan dorongan hati kita.

Faset

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Efikasi kendiri
    Maya16 daripada 20
    Leo5 daripada 20
    Nina10 daripada 20
    Omar16 daripada 20
    Sara11 daripada 20
    Jonas16 daripada 20
    Lina9 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  2. Keteraturan
    Maya20 daripada 20
    Leo12 daripada 20
    Nina12 daripada 20
    Omar19 daripada 20
    Sara12 daripada 20
    Jonas19 daripada 20
    Lina8 daripada 20
    Theo16 daripada 20
  3. Rasa tanggungjawab
    Maya20 daripada 20
    Leo8 daripada 20
    Nina15 daripada 20
    Omar15 daripada 20
    Sara9 daripada 20
    Jonas16 daripada 20
    Lina13 daripada 20
    Theo10 daripada 20
  4. Usaha mencapai kejayaan
    Maya15 daripada 20
    Leo4 daripada 20
    Nina10 daripada 20
    Omar19 daripada 20
    Sara13 daripada 20
    Jonas19 daripada 20
    Lina12 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  5. Disiplin diri
    Maya19 daripada 20
    Leo6 daripada 20
    Nina13 daripada 20
    Omar16 daripada 20
    Sara12 daripada 20
    Jonas17 daripada 20
    Lina12 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  6. Berhati-hati
    Maya17 daripada 20
    Leo9 daripada 20
    Nina12 daripada 20
    Omar15 daripada 20
    Sara9 daripada 20
    Jonas16 daripada 20
    Lina11 daripada 20
    Theo12 daripada 20
E

Ekstraversi

Maya 53%Leo 72%Nina 50%Omar 25%Sara 96%Jonas 46%Lina 29%Theo 50%

Paling serupa
NinadanTheoBerbeza 0 mata
Paling berbeza
SaradanOmarBerbeza 71 mata

Ekstraversi ditandai oleh penglibatan yang ketara dengan dunia luar.

Faset

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Kemesraan
    Maya12 daripada 20
    Leo13 daripada 20
    Nina13 daripada 20
    Omar8 daripada 20
    Sara20 daripada 20
    Jonas13 daripada 20
    Lina7 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  2. Suka bergaul
    Maya13 daripada 20
    Leo17 daripada 20
    Nina12 daripada 20
    Omar8 daripada 20
    Sara20 daripada 20
    Jonas9 daripada 20
    Lina9 daripada 20
    Theo11 daripada 20
  3. Ketegasan
    Maya15 daripada 20
    Leo17 daripada 20
    Nina10 daripada 20
    Omar9 daripada 20
    Sara20 daripada 20
    Jonas9 daripada 20
    Lina9 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  4. Tahap keaktifan
    Maya12 daripada 20
    Leo14 daripada 20
    Nina13 daripada 20
    Omar4 daripada 20
    Sara20 daripada 20
    Jonas15 daripada 20
    Lina9 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  5. Mencari keseronokan
    Maya12 daripada 20
    Leo16 daripada 20
    Nina15 daripada 20
    Omar8 daripada 20
    Sara20 daripada 20
    Jonas10 daripada 20
    Lina8 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  6. Keceriaan
    Maya11 daripada 20
    Leo16 daripada 20
    Nina9 daripada 20
    Omar11 daripada 20
    Sara16 daripada 20
    Jonas12 daripada 20
    Lina10 daripada 20
    Theo13 daripada 20
A

Keramahan

Maya 69%Leo 54%Nina 80%Omar 50%Sara 57%Jonas 27%Lina 60%Theo 47%

Paling serupa
LeodanSaraBerbeza 3 mata
Paling berbeza
NinadanJonasBerbeza 53 mata

Keramahan mencerminkan perbezaan individu dalam keprihatinan terhadap kerjasama dan keharmonian sosial. Individu yang ramah mementingkan hubungan baik dengan orang lain.

Faset

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Kepercayaan
    Maya16 daripada 20
    Leo15 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar11 daripada 20
    Sara10 daripada 20
    Jonas11 daripada 20
    Lina17 daripada 20
    Theo9 daripada 20
  2. Moraliti
    Maya12 daripada 20
    Leo13 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar11 daripada 20
    Sara16 daripada 20
    Jonas7 daripada 20
    Lina13 daripada 20
    Theo13 daripada 20
  3. Altruisme
    Maya17 daripada 20
    Leo11 daripada 20
    Nina17 daripada 20
    Omar12 daripada 20
    Sara16 daripada 20
    Jonas8 daripada 20
    Lina15 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  4. Kerjasama
    Maya14 daripada 20
    Leo12 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar14 daripada 20
    Sara11 daripada 20
    Jonas8 daripada 20
    Lina12 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  5. Kerendahan hati
    Maya15 daripada 20
    Leo10 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar13 daripada 20
    Sara12 daripada 20
    Jonas9 daripada 20
    Lina12 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  6. Simpati
    Maya16 daripada 20
    Leo15 daripada 20
    Nina20 daripada 20
    Omar11 daripada 20
    Sara14 daripada 20
    Jonas7 daripada 20
    Lina13 daripada 20
    Theo11 daripada 20
N

Neurotisisme

Maya 25%Leo 44%Nina 72%Omar 15%Sara 23%Jonas 41%Lina 83%Theo 51%

Paling serupa
MayadanSaraBerbeza 2 mata
Paling berbeza
LinadanOmarBerbeza 68 mata

Neurotisisme merujuk kepada kecenderungan untuk mengalami perasaan negatif.

Faset

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Kebimbangan
    Maya8 daripada 20
    Leo12 daripada 20
    Nina15 daripada 20
    Omar8 daripada 20
    Sara8 daripada 20
    Jonas11 daripada 20
    Lina17 daripada 20
    Theo10 daripada 20
  2. Kemarahan
    Maya9 daripada 20
    Leo8 daripada 20
    Nina15 daripada 20
    Omar5 daripada 20
    Sara6 daripada 20
    Jonas10 daripada 20
    Lina18 daripada 20
    Theo14 daripada 20
  3. Kemurungan
    Maya5 daripada 20
    Leo12 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar6 daripada 20
    Sara8 daripada 20
    Jonas13 daripada 20
    Lina20 daripada 20
    Theo13 daripada 20
  4. Rasa malu diri
    Maya9 daripada 20
    Leo9 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar7 daripada 20
    Sara8 daripada 20
    Jonas12 daripada 20
    Lina16 daripada 20
    Theo13 daripada 20
  5. Kurang kawalan diri
    Maya9 daripada 20
    Leo12 daripada 20
    Nina15 daripada 20
    Omar5 daripada 20
    Sara6 daripada 20
    Jonas9 daripada 20
    Lina16 daripada 20
    Theo12 daripada 20
  6. Mudah terjejas
    Maya8 daripada 20
    Leo13 daripada 20
    Nina16 daripada 20
    Omar7 daripada 20
    Sara10 daripada 20
    Jonas8 daripada 20
    Lina17 daripada 20
    Theo11 daripada 20