Voorbeeld: team

Zo ziet een teamvergelijking eruit.

Acht fictieve collega's naast elkaar. Zie waar het team op elkaar lijkt, waar het uiteenloopt en wat ieder meebrengt.

Maya
Leo
Nina
Omar
Sara
Jonas
Lina
Theo
De groep als vormOCEAN
GroepsgemiddeldeSpreiding in de groep
Overeenkomst74%74% gelijk over de vijf trekken

Trek voor trek

De balken tonen het profiel van iedere persoon op elke trek. Hoe dichter de balken bij elkaar liggen, hoe meer jullie op elkaar lijken.

  1. OOpenheid voor Ervaring74 punten verschil
    Maya52%
    Leo96%
    Nina75%
    Omar77%
    Sara48%
    Jonas22%
    Lina83%
    Theo45%
  2. CZorgvuldigheid65 punten verschil
    Maya86%
    Leo21%
    Nina50%
    Omar79%
    Sara44%
    Jonas82%
    Lina43%
    Theo52%
  3. EExtraversie71 punten verschil
    Maya53%
    Leo72%
    Nina50%
    Omar25%
    Sara96%
    Jonas46%
    Lina29%
    Theo50%
  4. AAangenaamheid53 punten verschil
    Maya69%
    Leo54%
    Nina80%
    Omar50%
    Sara57%
    Jonas27%
    Lina60%
    Theo47%
  5. NNeuroticisme68 punten verschil
    Maya25%
    Leo44%
    Nina72%
    Omar15%
    Sara23%
    Jonas41%
    Lina83%
    Theo51%
Grootste verschilOpenheid voor Ervaring

Hier verschillen jullie het meest: van Jonas tot Leo. Dit is vaak waar misverstanden ontstaan, en waar jullie het meest van elkaar kunnen leren.

Meest gelijkAangenaamheid

Op aangenaamheid zit iedereen dicht bij elkaar. Wat jullie hier delen is een goede gemeenschappelijke basis.

De groep in cijfers
Meest gelijkNinaenLina

87% gelijk

Meest verschillendJonasenLina

62% gelijk

Hoogst op elke trek
  • OOpenheid voor ErvaringLeo
  • CZorgvuldigheidMaya
  • EExtraversieSara
  • AAangenaamheidNina
  • NNeuroticismeLina
O

Openheid voor Ervaring

Maya 52%Leo 96%Nina 75%Omar 77%Sara 48%Jonas 22%Lina 83%Theo 45%

Meest gelijk
NinaenOmar2 punten verschil
Meest verschillend
LeoenJonas74 punten verschil

Openheid voor Ervaring beschrijft een dimensie van cognitieve stijl die fantasierijke, creatieve mensen onderscheidt van nuchtere, conventionele mensen.

Facetten

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Verbeelding
    Maya14 van 20
    Leo18 van 20
    Nina15 van 20
    Omar17 van 20
    Sara15 van 20
    Jonas5 van 20
    Lina16 van 20
    Theo11 van 20
  2. Artistieke interesses
    Maya16 van 20
    Leo20 van 20
    Nina16 van 20
    Omar16 van 20
    Sara14 van 20
    Jonas8 van 20
    Lina17 van 20
    Theo8 van 20
  3. Emotionaliteit
    Maya12 van 20
    Leo19 van 20
    Nina16 van 20
    Omar17 van 20
    Sara9 van 20
    Jonas8 van 20
    Lina17 van 20
    Theo10 van 20
  4. Avontuurlijkheid
    Maya10 van 20
    Leo19 van 20
    Nina16 van 20
    Omar16 van 20
    Sara12 van 20
    Jonas5 van 20
    Lina17 van 20
    Theo12 van 20
  5. Intellect
    Maya12 van 20
    Leo20 van 20
    Nina17 van 20
    Omar16 van 20
    Sara9 van 20
    Jonas8 van 20
    Lina20 van 20
    Theo12 van 20
  6. Liberalisme
    Maya10 van 20
    Leo20 van 20
    Nina16 van 20
    Omar16 van 20
    Sara11 van 20
    Jonas11 van 20
    Lina17 van 20
    Theo14 van 20
C

Zorgvuldigheid

Maya 86%Leo 21%Nina 50%Omar 79%Sara 44%Jonas 82%Lina 43%Theo 52%

Meest gelijk
SaraenLina1 punten verschil
Meest verschillend
MayaenLeo65 punten verschil

Zorgvuldigheid betreft de manier waarop we onze impulsen controleren, reguleren en sturen.

Facetten

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Zelfeffectiviteit
    Maya16 van 20
    Leo5 van 20
    Nina10 van 20
    Omar16 van 20
    Sara11 van 20
    Jonas16 van 20
    Lina9 van 20
    Theo12 van 20
  2. Opgeruimdheid
    Maya20 van 20
    Leo12 van 20
    Nina12 van 20
    Omar19 van 20
    Sara12 van 20
    Jonas19 van 20
    Lina8 van 20
    Theo16 van 20
  3. Plichtsbesef
    Maya20 van 20
    Leo8 van 20
    Nina15 van 20
    Omar15 van 20
    Sara9 van 20
    Jonas16 van 20
    Lina13 van 20
    Theo10 van 20
  4. Doelen streven
    Maya15 van 20
    Leo4 van 20
    Nina10 van 20
    Omar19 van 20
    Sara13 van 20
    Jonas19 van 20
    Lina12 van 20
    Theo12 van 20
  5. Zelfdiscipline
    Maya19 van 20
    Leo6 van 20
    Nina13 van 20
    Omar16 van 20
    Sara12 van 20
    Jonas17 van 20
    Lina12 van 20
    Theo12 van 20
  6. Voorzichtigheid
    Maya17 van 20
    Leo9 van 20
    Nina12 van 20
    Omar15 van 20
    Sara9 van 20
    Jonas16 van 20
    Lina11 van 20
    Theo12 van 20
E

Extraversie

Maya 53%Leo 72%Nina 50%Omar 25%Sara 96%Jonas 46%Lina 29%Theo 50%

Meest gelijk
NinaenTheo0 punten verschil
Meest verschillend
SaraenOmar71 punten verschil

Extraversie wordt gekenmerkt door een uitgesproken betrokkenheid bij de buitenwereld.

Facetten

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Vriendelijkheid
    Maya12 van 20
    Leo13 van 20
    Nina13 van 20
    Omar8 van 20
    Sara20 van 20
    Jonas13 van 20
    Lina7 van 20
    Theo12 van 20
  2. Gezelschap
    Maya13 van 20
    Leo17 van 20
    Nina12 van 20
    Omar8 van 20
    Sara20 van 20
    Jonas9 van 20
    Lina9 van 20
    Theo11 van 20
  3. Assertiviteit
    Maya15 van 20
    Leo17 van 20
    Nina10 van 20
    Omar9 van 20
    Sara20 van 20
    Jonas9 van 20
    Lina9 van 20
    Theo12 van 20
  4. Activiteitenniveau
    Maya12 van 20
    Leo14 van 20
    Nina13 van 20
    Omar4 van 20
    Sara20 van 20
    Jonas15 van 20
    Lina9 van 20
    Theo12 van 20
  5. Opwinding zoekend
    Maya12 van 20
    Leo16 van 20
    Nina15 van 20
    Omar8 van 20
    Sara20 van 20
    Jonas10 van 20
    Lina8 van 20
    Theo12 van 20
  6. Opgewektheid
    Maya11 van 20
    Leo16 van 20
    Nina9 van 20
    Omar11 van 20
    Sara16 van 20
    Jonas12 van 20
    Lina10 van 20
    Theo13 van 20
A

Aangenaamheid

Maya 69%Leo 54%Nina 80%Omar 50%Sara 57%Jonas 27%Lina 60%Theo 47%

Meest gelijk
LeoenSara3 punten verschil
Meest verschillend
NinaenJonas53 punten verschil

Aangenaamheid weerspiegelt individuele verschillen in de mate waarin men belang hecht aan samenwerking en sociale harmonie. Aangename mensen vinden het belangrijk om goed met anderen overweg te kunnen.

Facetten

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Vertrouwen
    Maya16 van 20
    Leo15 van 20
    Nina16 van 20
    Omar11 van 20
    Sara10 van 20
    Jonas11 van 20
    Lina17 van 20
    Theo9 van 20
  2. Moraal
    Maya12 van 20
    Leo13 van 20
    Nina16 van 20
    Omar11 van 20
    Sara16 van 20
    Jonas7 van 20
    Lina13 van 20
    Theo13 van 20
  3. Altruïsme
    Maya17 van 20
    Leo11 van 20
    Nina17 van 20
    Omar12 van 20
    Sara16 van 20
    Jonas8 van 20
    Lina15 van 20
    Theo12 van 20
  4. Samenwerking
    Maya14 van 20
    Leo12 van 20
    Nina16 van 20
    Omar14 van 20
    Sara11 van 20
    Jonas8 van 20
    Lina12 van 20
    Theo12 van 20
  5. Bescheidenheid
    Maya15 van 20
    Leo10 van 20
    Nina16 van 20
    Omar13 van 20
    Sara12 van 20
    Jonas9 van 20
    Lina12 van 20
    Theo12 van 20
  6. Sympathie
    Maya16 van 20
    Leo15 van 20
    Nina20 van 20
    Omar11 van 20
    Sara14 van 20
    Jonas7 van 20
    Lina13 van 20
    Theo11 van 20
N

Neuroticisme

Maya 25%Leo 44%Nina 72%Omar 15%Sara 23%Jonas 41%Lina 83%Theo 51%

Meest gelijk
MayaenSara2 punten verschil
Meest verschillend
LinaenOmar68 punten verschil

Neuroticisme verwijst naar de neiging om negatieve gevoelens te ervaren.

Facetten

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Angst
    Maya8 van 20
    Leo12 van 20
    Nina15 van 20
    Omar8 van 20
    Sara8 van 20
    Jonas11 van 20
    Lina17 van 20
    Theo10 van 20
  2. Boosheid
    Maya9 van 20
    Leo8 van 20
    Nina15 van 20
    Omar5 van 20
    Sara6 van 20
    Jonas10 van 20
    Lina18 van 20
    Theo14 van 20
  3. Depressiviteit
    Maya5 van 20
    Leo12 van 20
    Nina16 van 20
    Omar6 van 20
    Sara8 van 20
    Jonas13 van 20
    Lina20 van 20
    Theo13 van 20
  4. Verlegenheid
    Maya9 van 20
    Leo9 van 20
    Nina16 van 20
    Omar7 van 20
    Sara8 van 20
    Jonas12 van 20
    Lina16 van 20
    Theo13 van 20
  5. Ongematigdheid
    Maya9 van 20
    Leo12 van 20
    Nina15 van 20
    Omar5 van 20
    Sara6 van 20
    Jonas9 van 20
    Lina16 van 20
    Theo12 van 20
  6. Kwetsbaarheid
    Maya8 van 20
    Leo13 van 20
    Nina16 van 20
    Omar7 van 20
    Sara10 van 20
    Jonas8 van 20
    Lina17 van 20
    Theo11 van 20