Primer: velika skupina

Tako je videti primerjava velike skupine.

24 ljudi drug ob drugem v ekipni tabeli. Razvrstite po poljubni lastnosti in poglejte, kdo dosega najvišji rezultat in kje se skupina zbira. Profili so anonimni odgovori iz raziskovalnih podatkov; imena so izmišljena.

Maya
Leo
Nina
Omar
Sara
Jonas
Lina
Theo
Amira
Ben
Clara
David
+12
Skupina kot oblikaOVESN
Povprečje skupineRazpon v skupini
Podobnost83%83 % podobnosti v petih lastnostih

Lastnost po lastnost

Tapnite naslov za razvrščanje. Močnejša barva pomeni višji rezultat.

Amira8050498553
Ben6563657238
Clara5072734247
David5243287145
Elena5377787848
Felix3943497185
Grace4890724236
Hugo7173527435
Ingrid7095767623
Jamal778686884
Jonas4949755629
Kim8274888624
Leo5277667360
Lina7488617330
Luca5758465964
Maya7481597232
Mei7874806529
Nina9296498022
Noah6861718130
Olivia5852585667
Omar8091758021
Pablo6163705550
Sara6572827527
Theo6194598350
Ø6572657140
Največja razlikaNevroticizem

Tu se najbolj razlikujete: od Jamal do Felix. Tu se pogosto začnejo nesporazumi in tu se lahko drug od drugega največ naučite.

Najbolj podobnoSprejemljivost

Pri lastnosti sprejemljivost ste si vsi blizu. Kar si tukaj delite, je dobra skupna osnova.

Skupina v številkah
Najbolj podobnaMayainLina

98 % podobnosti

Najbolj različnaFelixinJamal

57 % podobnosti

Najbližje skupiniBen

V povprečju 3 točk od drugih. Pogosto tisti, ki razume največ ljudi v skupini in zna povezati tiste, ki so različni.

Najbolj drugačen pogledFelix

V povprečju 24 točk od drugih, najbolj pri lastnosti Nevroticizem, kjer ima višji rezultat. Vredno prisluhniti: to je pogled, ki ga preostanek skupine lahko spregleda.

Kar si skupina deli
  • V

    Lastnost »Vestnost«: vsa skupina ima visok rezultat. Načrti se delajo in držijo. Raziskave povezujejo povprečje skupine pri lastnosti »Vestnost« z boljšimi rezultati.

  • S

    Lastnost »Sprejemljivost«: vsa skupina ima visok rezultat. Topla je in pripravljena sodelovati. Poskrbite, da se nestrinjanja še vedno izrečejo na glas.

Najvišje pri vsaki lastnosti
  • OOdprtostIdejni človekNina
  • VVestnostOrganizatorNina
  • EEkstravertnostDružabna energijaKim
  • SSprejemljivostMirotvorecJamal
  • NNevroticizemZgodnji opozorilnikFelix
O

Odprtost

Povprečje skupine 65% · Razpon v skupini 39–92%

Najbolj podobna
MayainLina0 točk razlike
Najbolj različna
NinainFelix53 točk razlike

Odprtost za izkušnje opisuje dimenzijo kognitivnega sloga, ki ločuje domiselne, ustvarjalne ljudi od prizemljenih, konvencionalnih ljudi.

Poddimenzije

Tapnite naslov za razvrščanje. Močnejša barva pomeni višji rezultat.

Amira81100815010069
Ben448875755650
Clara504431387563
David695638384469
Elena258810038636
Felix193894194419
Grace6350192510031
Hugo757575697556
Ingrid5010063889425
Jamal9410081508156
Jonas633144636331
Kim8894946910050
Leo446375445631
Lina50811008110031
Luca1003188505025
Maya699481507575
Mei6988811006369
Nina941008110010075
Noah6910094257544
Olivia945656255069
Omar5694100758175
Pablo696969506350
Sara696981756331
Theo1006988253850
Ø677475557148
V

Vestnost

Povprečje skupine 72% · Razpon v skupini 43–96%

Najbolj podobna
LeoinElena0 točk razlike
Najbolj različna
NinainFelix53 točk razlike

Vestnost zadeva način, kako nadzorujemo, uravnavamo in usmerjamo svoje impulze.

Poddimenzije

Tapnite naslov za razvrščanje. Močnejša barva pomeni višji rezultat.

Amira631388565625
Ben755056698144
Clara8881631004456
David561975382544
Elena7581100755675
Felix31386963560
Grace100691001009475
Hugo756975756975
Ingrid10094941009488
Jamal94638810075100
Jonas751363753138
Kim100131001009438
Leo8863881008144
Lina8181881008194
Luca813863885031
Maya8175881008163
Mei886356946381
Nina100941009488100
Noah8131881002544
Olivia75663564469
Omar1008894888888
Pablo885069698813
Sara886981948119
Theo88941009488100
Ø825681856859
E

Ekstravertnost

Povprečje skupine 65% · Razpon v skupini 28–88%

Najbolj podobna
MayainTheo0 točk razlike
Najbolj različna
KiminDavid60 točk razlike

Za ekstravertnost je značilna izrazita vpetost v zunanji svet.

Poddimenzije

Tapnite naslov za razvrščanje. Močnejša barva pomeni višji rezultat.

Amira382525696375
Ben887531447575
Clara568175945675
David251331382538
Elena948863945081
Felix504456813825
Grace8181100813850
Hugo312569635669
Ingrid10069884456100
Jamal100100755094100
Jonas1006963636988
Kim10088757588100
Leo817581564456
Lina885681691956
Luca383150316956
Maya632581751994
Mei948188696388
Nina3825100135663
Noah948175315688
Olivia565663565069
Omar8863816950100
Pablo505088639475
Sara9475100815094
Theo1005056196963
Ø735971605674
S

Sprejemljivost

Povprečje skupine 71% · Razpon v skupini 42–88%

Najbolj podobna
MayainBen0 točk razlike
Najbolj različna
JamalinGrace46 točk razlike

Sprejemljivost odraža individualne razlike v tem, koliko nam je mar za sodelovanje in družbeno harmonijo. Sprejemljivi posamezniki cenijo dobro razumevanje z drugimi.

Poddimenzije

Tapnite naslov za razvrščanje. Močnejša barva pomeni višji rezultat.

Amira6394889475100
Ben699475884463
Clara255044563144
David8110050945644
Elena639494943888
Felix638175756963
Grace44888119019
Hugo639481885663
Ingrid8181100505688
Jamal751009410056100
Jonas694475563856
Kim100100100884488
Leo508175888163
Lina638894755069
Luca566981384469
Maya8875881003844
Mei505081813888
Nina44100949450100
Noah1001001006919100
Olivia695050693169
Omar569494945094
Pablo317575504456
Sara696994885081
Theo751001005610069
Ø648283754872
N

Nevroticizem

Povprečje skupine 40% · Razpon v skupini 4–85%

Najbolj podobna
JonasinMei0 točk razlike
Najbolj različna
FelixinJamal81 točk razlike

Nevroticizem se nanaša na nagnjenost k doživljanju negativnih čustev.

Poddimenzije

Tapnite naslov za razvrščanje. Močnejša barva pomeni višji rezultat.

Amira63644886950
Ben385038255619
Clara441006198131
David503831633850
Elena753838258825
Felix10010088696394
Grace69696312519
Hugo191325635638
Ingrid31501301331
Jamal0025000
Jonas133813196925
Kim1900446319
Leo636963316969
Lina311919316913
Luca568144697556
Maya50311944644
Mei31256315031
Nina256316360
Noah44256136331
Olivia1003856885069
Omar3838063113
Pablo568150443138
Sara4444025446
Theo697544133863
Ø474328384835