Primer: ekipa

Tako je videti primerjava ekipe.

Osem izmišljenih sodelavcev drug ob drugem. Poglejte, v čem je ekipa podobna, kje se razhaja in kaj prinaša vsak posameznik.

Maya
Leo
Nina
Omar
Sara
Jonas
Lina
Theo
Skupina kot oblikaOVESN
Povprečje skupineRazpon v skupini
Podobnost74%74 % podobnosti v petih lastnostih

Lastnost po lastnost

Stolpci prikazujejo profil vsake osebe pri vsaki lastnosti. Bližje kot so si stolpci, bolj ste si podobni.

  1. OOdprtost74 točk razlike
    Maya52%
    Leo96%
    Nina75%
    Omar77%
    Sara48%
    Jonas22%
    Lina83%
    Theo45%
  2. VVestnost65 točk razlike
    Maya86%
    Leo21%
    Nina50%
    Omar79%
    Sara44%
    Jonas82%
    Lina43%
    Theo52%
  3. EEkstravertnost71 točk razlike
    Maya53%
    Leo72%
    Nina50%
    Omar25%
    Sara96%
    Jonas46%
    Lina29%
    Theo50%
  4. SSprejemljivost53 točk razlike
    Maya69%
    Leo54%
    Nina80%
    Omar50%
    Sara57%
    Jonas27%
    Lina60%
    Theo47%
  5. NNevroticizem68 točk razlike
    Maya25%
    Leo44%
    Nina72%
    Omar15%
    Sara23%
    Jonas41%
    Lina83%
    Theo51%
Največja razlikaOdprtost

Tu se najbolj razlikujete: od Jonas do Leo. Tu se pogosto začnejo nesporazumi in tu se lahko drug od drugega največ naučite.

Najbolj podobnoSprejemljivost

Pri lastnosti sprejemljivost ste si vsi blizu. Kar si tukaj delite, je dobra skupna osnova.

Skupina v številkah
Najbolj podobnaNinainLina

87 % podobnosti

Najbolj različnaJonasinLina

62 % podobnosti

Najvišje pri vsaki lastnosti
  • OOdprtostLeo
  • VVestnostMaya
  • EEkstravertnostSara
  • SSprejemljivostNina
  • NNevroticizemLina
O

Odprtost

Maya 52%Leo 96%Nina 75%Omar 77%Sara 48%Jonas 22%Lina 83%Theo 45%

Najbolj podobna
NinainOmar2 točk razlike
Najbolj različna
LeoinJonas74 točk razlike

Odprtost za izkušnje opisuje dimenzijo kognitivnega sloga, ki ločuje domiselne, ustvarjalne ljudi od prizemljenih, konvencionalnih ljudi.

Poddimenzije

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Domišljija
    Maya14 od 20
    Leo18 od 20
    Nina15 od 20
    Omar17 od 20
    Sara15 od 20
    Jonas5 od 20
    Lina16 od 20
    Theo11 od 20
  2. Umetniški interesi
    Maya16 od 20
    Leo20 od 20
    Nina16 od 20
    Omar16 od 20
    Sara14 od 20
    Jonas8 od 20
    Lina17 od 20
    Theo8 od 20
  3. Čustvenost
    Maya12 od 20
    Leo19 od 20
    Nina16 od 20
    Omar17 od 20
    Sara9 od 20
    Jonas8 od 20
    Lina17 od 20
    Theo10 od 20
  4. Pustolovskost
    Maya10 od 20
    Leo19 od 20
    Nina16 od 20
    Omar16 od 20
    Sara12 od 20
    Jonas5 od 20
    Lina17 od 20
    Theo12 od 20
  5. Intelekt
    Maya12 od 20
    Leo20 od 20
    Nina17 od 20
    Omar16 od 20
    Sara9 od 20
    Jonas8 od 20
    Lina20 od 20
    Theo12 od 20
  6. Liberalnost
    Maya10 od 20
    Leo20 od 20
    Nina16 od 20
    Omar16 od 20
    Sara11 od 20
    Jonas11 od 20
    Lina17 od 20
    Theo14 od 20
V

Vestnost

Maya 86%Leo 21%Nina 50%Omar 79%Sara 44%Jonas 82%Lina 43%Theo 52%

Najbolj podobna
SarainLina1 točk razlike
Najbolj različna
MayainLeo65 točk razlike

Vestnost zadeva način, kako nadzorujemo, uravnavamo in usmerjamo svoje impulze.

Poddimenzije

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Samoučinkovitost
    Maya16 od 20
    Leo5 od 20
    Nina10 od 20
    Omar16 od 20
    Sara11 od 20
    Jonas16 od 20
    Lina9 od 20
    Theo12 od 20
  2. Urejenost
    Maya20 od 20
    Leo12 od 20
    Nina12 od 20
    Omar19 od 20
    Sara12 od 20
    Jonas19 od 20
    Lina8 od 20
    Theo16 od 20
  3. Čut dolžnosti
    Maya20 od 20
    Leo8 od 20
    Nina15 od 20
    Omar15 od 20
    Sara9 od 20
    Jonas16 od 20
    Lina13 od 20
    Theo10 od 20
  4. Težnja k dosežkom
    Maya15 od 20
    Leo4 od 20
    Nina10 od 20
    Omar19 od 20
    Sara13 od 20
    Jonas19 od 20
    Lina12 od 20
    Theo12 od 20
  5. Samodisciplina
    Maya19 od 20
    Leo6 od 20
    Nina13 od 20
    Omar16 od 20
    Sara12 od 20
    Jonas17 od 20
    Lina12 od 20
    Theo12 od 20
  6. Previdnost
    Maya17 od 20
    Leo9 od 20
    Nina12 od 20
    Omar15 od 20
    Sara9 od 20
    Jonas16 od 20
    Lina11 od 20
    Theo12 od 20
E

Ekstravertnost

Maya 53%Leo 72%Nina 50%Omar 25%Sara 96%Jonas 46%Lina 29%Theo 50%

Najbolj podobna
NinainTheo0 točk razlike
Najbolj različna
SarainOmar71 točk razlike

Za ekstravertnost je značilna izrazita vpetost v zunanji svet.

Poddimenzije

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Prijaznost
    Maya12 od 20
    Leo13 od 20
    Nina13 od 20
    Omar8 od 20
    Sara20 od 20
    Jonas13 od 20
    Lina7 od 20
    Theo12 od 20
  2. Družabnost
    Maya13 od 20
    Leo17 od 20
    Nina12 od 20
    Omar8 od 20
    Sara20 od 20
    Jonas9 od 20
    Lina9 od 20
    Theo11 od 20
  3. Asertivnost
    Maya15 od 20
    Leo17 od 20
    Nina10 od 20
    Omar9 od 20
    Sara20 od 20
    Jonas9 od 20
    Lina9 od 20
    Theo12 od 20
  4. Raven aktivnosti
    Maya12 od 20
    Leo14 od 20
    Nina13 od 20
    Omar4 od 20
    Sara20 od 20
    Jonas15 od 20
    Lina9 od 20
    Theo12 od 20
  5. Iskanje vznemirjenja
    Maya12 od 20
    Leo16 od 20
    Nina15 od 20
    Omar8 od 20
    Sara20 od 20
    Jonas10 od 20
    Lina8 od 20
    Theo12 od 20
  6. Vedrina
    Maya11 od 20
    Leo16 od 20
    Nina9 od 20
    Omar11 od 20
    Sara16 od 20
    Jonas12 od 20
    Lina10 od 20
    Theo13 od 20
S

Sprejemljivost

Maya 69%Leo 54%Nina 80%Omar 50%Sara 57%Jonas 27%Lina 60%Theo 47%

Najbolj podobna
LeoinSara3 točk razlike
Najbolj različna
NinainJonas53 točk razlike

Sprejemljivost odraža individualne razlike v tem, koliko nam je mar za sodelovanje in družbeno harmonijo. Sprejemljivi posamezniki cenijo dobro razumevanje z drugimi.

Poddimenzije

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Zaupanje
    Maya16 od 20
    Leo15 od 20
    Nina16 od 20
    Omar11 od 20
    Sara10 od 20
    Jonas11 od 20
    Lina17 od 20
    Theo9 od 20
  2. Moralnost
    Maya12 od 20
    Leo13 od 20
    Nina16 od 20
    Omar11 od 20
    Sara16 od 20
    Jonas7 od 20
    Lina13 od 20
    Theo13 od 20
  3. Altruizem
    Maya17 od 20
    Leo11 od 20
    Nina17 od 20
    Omar12 od 20
    Sara16 od 20
    Jonas8 od 20
    Lina15 od 20
    Theo12 od 20
  4. Sodelovanje
    Maya14 od 20
    Leo12 od 20
    Nina16 od 20
    Omar14 od 20
    Sara11 od 20
    Jonas8 od 20
    Lina12 od 20
    Theo12 od 20
  5. Skromnost
    Maya15 od 20
    Leo10 od 20
    Nina16 od 20
    Omar13 od 20
    Sara12 od 20
    Jonas9 od 20
    Lina12 od 20
    Theo12 od 20
  6. Sočutje
    Maya16 od 20
    Leo15 od 20
    Nina20 od 20
    Omar11 od 20
    Sara14 od 20
    Jonas7 od 20
    Lina13 od 20
    Theo11 od 20
N

Nevroticizem

Maya 25%Leo 44%Nina 72%Omar 15%Sara 23%Jonas 41%Lina 83%Theo 51%

Najbolj podobna
MayainSara2 točk razlike
Najbolj različna
LinainOmar68 točk razlike

Nevroticizem se nanaša na nagnjenost k doživljanju negativnih čustev.

Poddimenzije

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Tesnobnost
    Maya8 od 20
    Leo12 od 20
    Nina15 od 20
    Omar8 od 20
    Sara8 od 20
    Jonas11 od 20
    Lina17 od 20
    Theo10 od 20
  2. Jeza
    Maya9 od 20
    Leo8 od 20
    Nina15 od 20
    Omar5 od 20
    Sara6 od 20
    Jonas10 od 20
    Lina18 od 20
    Theo14 od 20
  3. Depresivnost
    Maya5 od 20
    Leo12 od 20
    Nina16 od 20
    Omar6 od 20
    Sara8 od 20
    Jonas13 od 20
    Lina20 od 20
    Theo13 od 20
  4. Sramežljivost
    Maya9 od 20
    Leo9 od 20
    Nina16 od 20
    Omar7 od 20
    Sara8 od 20
    Jonas12 od 20
    Lina16 od 20
    Theo13 od 20
  5. Nezmernost
    Maya9 od 20
    Leo12 od 20
    Nina15 od 20
    Omar5 od 20
    Sara6 od 20
    Jonas9 od 20
    Lina16 od 20
    Theo12 od 20
  6. Ranljivost
    Maya8 od 20
    Leo13 od 20
    Nina16 od 20
    Omar7 od 20
    Sara10 od 20
    Jonas8 od 20
    Lina17 od 20
    Theo11 od 20