Przykład: zespół

Tak wygląda porównanie zespołu.

Ośmioro fikcyjnych współpracowników obok siebie. Zobacz, w czym zespół jest podobny, gdzie się rozchodzi i co wnosi każda osoba.

Maya
Leo
Nina
Omar
Sara
Jonas
Lina
Theo
Grupa jako kształtOSEUN
Średnia grupyRozpiętość w grupie
Podobieństwo74%74% podobieństwa w pięciu cechach

Cecha po cesze

Słupki pokazują profil każdej osoby w każdej cesze. Im bliżej siebie są słupki, tym bardziej jesteście podobni.

  1. OOtwartość na doświadczenieRozrzut: 74 pkt
    Maya52%
    Leo96%
    Nina75%
    Omar77%
    Sara48%
    Jonas22%
    Lina83%
    Theo45%
  2. SSumiennośćRozrzut: 65 pkt
    Maya86%
    Leo21%
    Nina50%
    Omar79%
    Sara44%
    Jonas82%
    Lina43%
    Theo52%
  3. EEkstrawersjaRozrzut: 71 pkt
    Maya53%
    Leo72%
    Nina50%
    Omar25%
    Sara96%
    Jonas46%
    Lina29%
    Theo50%
  4. UUgodowośćRozrzut: 53 pkt
    Maya69%
    Leo54%
    Nina80%
    Omar50%
    Sara57%
    Jonas27%
    Lina60%
    Theo47%
  5. NNeurotycznośćRozrzut: 68 pkt
    Maya25%
    Leo44%
    Nina72%
    Omar15%
    Sara23%
    Jonas41%
    Lina83%
    Theo51%
Największa różnicaOtwartość na doświadczenie

Tutaj różnicie się najbardziej (najniżej: Jonas, najwyżej: Leo). To często miejsce, w którym zaczynają się nieporozumienia, i w którym możecie najwięcej nauczyć się od siebie nawzajem.

Najbardziej podobniUgodowość

W wymiarze ugodowość wszyscy są blisko siebie. To, co Was tu łączy, to dobry wspólny grunt.

Grupa w liczbach
Najbardziej podobniNinaiLina

Podobieństwo 87%

Najbardziej różniJonasiLina

Podobieństwo 62%

Najwyższy wynik w każdej cesze
  • OOtwartość na doświadczenieLeo
  • SSumiennośćMaya
  • EEkstrawersjaSara
  • UUgodowośćNina
  • NNeurotycznośćLina
O

Otwartość na doświadczenie

Maya 52%Leo 96%Nina 75%Omar 77%Sara 48%Jonas 22%Lina 83%Theo 45%

Najbardziej podobni
NinaiOmarRóżnica: 2 pkt
Najbardziej różni
LeoiJonasRóżnica: 74 pkt

Otwartość na doświadczenie opisuje wymiar stylu poznawczego, który odróżnia osoby obdarzone wyobraźnią i kreatywne od osób praktycznych i konwencjonalnych.

Aspekty

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Wyobraźnia
    Maya14 z 20
    Leo18 z 20
    Nina15 z 20
    Omar17 z 20
    Sara15 z 20
    Jonas5 z 20
    Lina16 z 20
    Theo11 z 20
  2. Zainteresowania artystyczne
    Maya16 z 20
    Leo20 z 20
    Nina16 z 20
    Omar16 z 20
    Sara14 z 20
    Jonas8 z 20
    Lina17 z 20
    Theo8 z 20
  3. Emocjonalność
    Maya12 z 20
    Leo19 z 20
    Nina16 z 20
    Omar17 z 20
    Sara9 z 20
    Jonas8 z 20
    Lina17 z 20
    Theo10 z 20
  4. Skłonność do przygód
    Maya10 z 20
    Leo19 z 20
    Nina16 z 20
    Omar16 z 20
    Sara12 z 20
    Jonas5 z 20
    Lina17 z 20
    Theo12 z 20
  5. Intelekt
    Maya12 z 20
    Leo20 z 20
    Nina17 z 20
    Omar16 z 20
    Sara9 z 20
    Jonas8 z 20
    Lina20 z 20
    Theo12 z 20
  6. Liberalizm
    Maya10 z 20
    Leo20 z 20
    Nina16 z 20
    Omar16 z 20
    Sara11 z 20
    Jonas11 z 20
    Lina17 z 20
    Theo14 z 20
S

Sumienność

Maya 86%Leo 21%Nina 50%Omar 79%Sara 44%Jonas 82%Lina 43%Theo 52%

Najbardziej podobni
SaraiLinaRóżnica: 1 pkt
Najbardziej różni
MayaiLeoRóżnica: 65 pkt

Sumienność dotyczy sposobu, w jaki kontrolujemy, regulujemy i ukierunkowujemy swoje impulsy.

Aspekty

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Poczucie własnej skuteczności
    Maya16 z 20
    Leo5 z 20
    Nina10 z 20
    Omar16 z 20
    Sara11 z 20
    Jonas16 z 20
    Lina9 z 20
    Theo12 z 20
  2. Uporządkowanie
    Maya20 z 20
    Leo12 z 20
    Nina12 z 20
    Omar19 z 20
    Sara12 z 20
    Jonas19 z 20
    Lina8 z 20
    Theo16 z 20
  3. Obowiązkowość
    Maya20 z 20
    Leo8 z 20
    Nina15 z 20
    Omar15 z 20
    Sara9 z 20
    Jonas16 z 20
    Lina13 z 20
    Theo10 z 20
  4. Dążenie do osiągnięć
    Maya15 z 20
    Leo4 z 20
    Nina10 z 20
    Omar19 z 20
    Sara13 z 20
    Jonas19 z 20
    Lina12 z 20
    Theo12 z 20
  5. Samodyscyplina
    Maya19 z 20
    Leo6 z 20
    Nina13 z 20
    Omar16 z 20
    Sara12 z 20
    Jonas17 z 20
    Lina12 z 20
    Theo12 z 20
  6. Rozwaga
    Maya17 z 20
    Leo9 z 20
    Nina12 z 20
    Omar15 z 20
    Sara9 z 20
    Jonas16 z 20
    Lina11 z 20
    Theo12 z 20
E

Ekstrawersja

Maya 53%Leo 72%Nina 50%Omar 25%Sara 96%Jonas 46%Lina 29%Theo 50%

Najbardziej podobni
NinaiTheoRóżnica: 0 pkt
Najbardziej różni
SaraiOmarRóżnica: 71 pkt

Ekstrawersję cechuje wyraźne zaangażowanie w świat zewnętrzny.

Aspekty

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Przyjazność
    Maya12 z 20
    Leo13 z 20
    Nina13 z 20
    Omar8 z 20
    Sara20 z 20
    Jonas13 z 20
    Lina7 z 20
    Theo12 z 20
  2. Towarzyskość
    Maya13 z 20
    Leo17 z 20
    Nina12 z 20
    Omar8 z 20
    Sara20 z 20
    Jonas9 z 20
    Lina9 z 20
    Theo11 z 20
  3. Asertywność
    Maya15 z 20
    Leo17 z 20
    Nina10 z 20
    Omar9 z 20
    Sara20 z 20
    Jonas9 z 20
    Lina9 z 20
    Theo12 z 20
  4. Poziom aktywności
    Maya12 z 20
    Leo14 z 20
    Nina13 z 20
    Omar4 z 20
    Sara20 z 20
    Jonas15 z 20
    Lina9 z 20
    Theo12 z 20
  5. Poszukiwanie doznań
    Maya12 z 20
    Leo16 z 20
    Nina15 z 20
    Omar8 z 20
    Sara20 z 20
    Jonas10 z 20
    Lina8 z 20
    Theo12 z 20
  6. Pogoda ducha
    Maya11 z 20
    Leo16 z 20
    Nina9 z 20
    Omar11 z 20
    Sara16 z 20
    Jonas12 z 20
    Lina10 z 20
    Theo13 z 20
U

Ugodowość

Maya 69%Leo 54%Nina 80%Omar 50%Sara 57%Jonas 27%Lina 60%Theo 47%

Najbardziej podobni
LeoiSaraRóżnica: 3 pkt
Najbardziej różni
NinaiJonasRóżnica: 53 pkt

Ugodowość odzwierciedla indywidualne różnice w trosce o współpracę i harmonię społeczną. Osoby ugodowe cenią dobre relacje z innymi.

Aspekty

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Zaufanie
    Maya16 z 20
    Leo15 z 20
    Nina16 z 20
    Omar11 z 20
    Sara10 z 20
    Jonas11 z 20
    Lina17 z 20
    Theo9 z 20
  2. Moralność
    Maya12 z 20
    Leo13 z 20
    Nina16 z 20
    Omar11 z 20
    Sara16 z 20
    Jonas7 z 20
    Lina13 z 20
    Theo13 z 20
  3. Altruizm
    Maya17 z 20
    Leo11 z 20
    Nina17 z 20
    Omar12 z 20
    Sara16 z 20
    Jonas8 z 20
    Lina15 z 20
    Theo12 z 20
  4. Współpraca
    Maya14 z 20
    Leo12 z 20
    Nina16 z 20
    Omar14 z 20
    Sara11 z 20
    Jonas8 z 20
    Lina12 z 20
    Theo12 z 20
  5. Skromność
    Maya15 z 20
    Leo10 z 20
    Nina16 z 20
    Omar13 z 20
    Sara12 z 20
    Jonas9 z 20
    Lina12 z 20
    Theo12 z 20
  6. Współczucie
    Maya16 z 20
    Leo15 z 20
    Nina20 z 20
    Omar11 z 20
    Sara14 z 20
    Jonas7 z 20
    Lina13 z 20
    Theo11 z 20
N

Neurotyczność

Maya 25%Leo 44%Nina 72%Omar 15%Sara 23%Jonas 41%Lina 83%Theo 51%

Najbardziej podobni
MayaiSaraRóżnica: 2 pkt
Najbardziej różni
LinaiOmarRóżnica: 68 pkt

Neurotyczność oznacza skłonność do doświadczania negatywnych uczuć.

Aspekty

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Lęk
    Maya8 z 20
    Leo12 z 20
    Nina15 z 20
    Omar8 z 20
    Sara8 z 20
    Jonas11 z 20
    Lina17 z 20
    Theo10 z 20
  2. Złość
    Maya9 z 20
    Leo8 z 20
    Nina15 z 20
    Omar5 z 20
    Sara6 z 20
    Jonas10 z 20
    Lina18 z 20
    Theo14 z 20
  3. Depresja
    Maya5 z 20
    Leo12 z 20
    Nina16 z 20
    Omar6 z 20
    Sara8 z 20
    Jonas13 z 20
    Lina20 z 20
    Theo13 z 20
  4. Nieśmiałość
    Maya9 z 20
    Leo9 z 20
    Nina16 z 20
    Omar7 z 20
    Sara8 z 20
    Jonas12 z 20
    Lina16 z 20
    Theo13 z 20
  5. Brak umiaru
    Maya9 z 20
    Leo12 z 20
    Nina15 z 20
    Omar5 z 20
    Sara6 z 20
    Jonas9 z 20
    Lina16 z 20
    Theo12 z 20
  6. Podatność na stres
    Maya8 z 20
    Leo13 z 20
    Nina16 z 20
    Omar7 z 20
    Sara10 z 20
    Jonas8 z 20
    Lina17 z 20
    Theo11 z 20