Örnek: ekip

Bir ekip karşılaştırması böyle görünür.

Sekiz hayali iş arkadaşı yan yana. Ekibin nerede benzeştiğini, nerede ayrıştığını ve herkesin neler kattığını görün.

Maya
Leo
Nina
Omar
Sara
Jonas
Lina
Theo
Şekil olarak grupOCEAN
Grup ortalamasıGruptaki aralık
Benzerlik74%Beş özellikte %74 benzer

Özellik özellik

Çubuklar her özellikte her kişinin profilini gösterir. Çubuklar birbirine ne kadar yakınsa o kadar benziyorsunuz.

  1. ODeneyime Açıklık74 puan fark
    Maya52%
    Leo96%
    Nina75%
    Omar77%
    Sara48%
    Jonas22%
    Lina83%
    Theo45%
  2. CSorumluluk65 puan fark
    Maya86%
    Leo21%
    Nina50%
    Omar79%
    Sara44%
    Jonas82%
    Lina43%
    Theo52%
  3. EDışadönüklük71 puan fark
    Maya53%
    Leo72%
    Nina50%
    Omar25%
    Sara96%
    Jonas46%
    Lina29%
    Theo50%
  4. AUyumluluk53 puan fark
    Maya69%
    Leo54%
    Nina80%
    Omar50%
    Sara57%
    Jonas27%
    Lina60%
    Theo47%
  5. NDuygusal Dengesizlik68 puan fark
    Maya25%
    Leo44%
    Nina72%
    Omar15%
    Sara23%
    Jonas41%
    Lina83%
    Theo51%
En büyük farkDeneyime Açıklık

En çok burada ayrışıyorsunuz: Jonas ile Leo arasında. Yanlış anlamalar çoğu zaman burada başlar; birbirinizden en çok da burada öğrenebilirsiniz.

En çok benzediğinizUyumluluk

uyumluluk boyutunda herkes birbirine yakın. Burada paylaştıklarınız iyi bir ortak zemin.

Rakamlarla grup
En benzerNinaveLina

%87 benzer

En farklıJonasveLina

%62 benzer

Her özellikte en yüksek
  • ODeneyime AçıklıkLeo
  • CSorumlulukMaya
  • EDışadönüklükSara
  • AUyumlulukNina
  • NDuygusal DengesizlikLina
O

Deneyime Açıklık

Maya 52%Leo 96%Nina 75%Omar 77%Sara 48%Jonas 22%Lina 83%Theo 45%

En benzer
NinaveOmar2 puan fark
En farklı
LeoveJonas74 puan fark

Deneyime Açıklık, hayal gücü kuvvetli ve yaratıcı insanları ayakları yere basan, geleneksel insanlardan ayıran bir bilişsel tarz boyutunu tanımlar.

Alt boyutlar

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Hayal gücü
    Maya14 / 20
    Leo18 / 20
    Nina15 / 20
    Omar17 / 20
    Sara15 / 20
    Jonas5 / 20
    Lina16 / 20
    Theo11 / 20
  2. Sanatsal ilgi
    Maya16 / 20
    Leo20 / 20
    Nina16 / 20
    Omar16 / 20
    Sara14 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina17 / 20
    Theo8 / 20
  3. Duygusallık
    Maya12 / 20
    Leo19 / 20
    Nina16 / 20
    Omar17 / 20
    Sara9 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina17 / 20
    Theo10 / 20
  4. Maceracılık
    Maya10 / 20
    Leo19 / 20
    Nina16 / 20
    Omar16 / 20
    Sara12 / 20
    Jonas5 / 20
    Lina17 / 20
    Theo12 / 20
  5. Entelekt
    Maya12 / 20
    Leo20 / 20
    Nina17 / 20
    Omar16 / 20
    Sara9 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina20 / 20
    Theo12 / 20
  6. Liberallik
    Maya10 / 20
    Leo20 / 20
    Nina16 / 20
    Omar16 / 20
    Sara11 / 20
    Jonas11 / 20
    Lina17 / 20
    Theo14 / 20
C

Sorumluluk

Maya 86%Leo 21%Nina 50%Omar 79%Sara 44%Jonas 82%Lina 43%Theo 52%

En benzer
SaraveLina1 puan fark
En farklı
MayaveLeo65 puan fark

Sorumluluk, dürtülerimizi nasıl kontrol ettiğimiz, düzenlediğimiz ve yönlendirdiğimizle ilgilidir.

Alt boyutlar

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Öz yeterlilik
    Maya16 / 20
    Leo5 / 20
    Nina10 / 20
    Omar16 / 20
    Sara11 / 20
    Jonas16 / 20
    Lina9 / 20
    Theo12 / 20
  2. Düzenlilik
    Maya20 / 20
    Leo12 / 20
    Nina12 / 20
    Omar19 / 20
    Sara12 / 20
    Jonas19 / 20
    Lina8 / 20
    Theo16 / 20
  3. Görev bilinci
    Maya20 / 20
    Leo8 / 20
    Nina15 / 20
    Omar15 / 20
    Sara9 / 20
    Jonas16 / 20
    Lina13 / 20
    Theo10 / 20
  4. Başarı çabası
    Maya15 / 20
    Leo4 / 20
    Nina10 / 20
    Omar19 / 20
    Sara13 / 20
    Jonas19 / 20
    Lina12 / 20
    Theo12 / 20
  5. Öz disiplin
    Maya19 / 20
    Leo6 / 20
    Nina13 / 20
    Omar16 / 20
    Sara12 / 20
    Jonas17 / 20
    Lina12 / 20
    Theo12 / 20
  6. Temkinlilik
    Maya17 / 20
    Leo9 / 20
    Nina12 / 20
    Omar15 / 20
    Sara9 / 20
    Jonas16 / 20
    Lina11 / 20
    Theo12 / 20
E

Dışadönüklük

Maya 53%Leo 72%Nina 50%Omar 25%Sara 96%Jonas 46%Lina 29%Theo 50%

En benzer
NinaveTheo0 puan fark
En farklı
SaraveOmar71 puan fark

Dışadönüklük, dış dünyayla belirgin bir etkileşimle kendini gösterir.

Alt boyutlar

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Cana yakınlık
    Maya12 / 20
    Leo13 / 20
    Nina13 / 20
    Omar8 / 20
    Sara20 / 20
    Jonas13 / 20
    Lina7 / 20
    Theo12 / 20
  2. Topluluk sevgisi
    Maya13 / 20
    Leo17 / 20
    Nina12 / 20
    Omar8 / 20
    Sara20 / 20
    Jonas9 / 20
    Lina9 / 20
    Theo11 / 20
  3. Girişkenlik
    Maya15 / 20
    Leo17 / 20
    Nina10 / 20
    Omar9 / 20
    Sara20 / 20
    Jonas9 / 20
    Lina9 / 20
    Theo12 / 20
  4. Aktivite düzeyi
    Maya12 / 20
    Leo14 / 20
    Nina13 / 20
    Omar4 / 20
    Sara20 / 20
    Jonas15 / 20
    Lina9 / 20
    Theo12 / 20
  5. Heyecan arayışı
    Maya12 / 20
    Leo16 / 20
    Nina15 / 20
    Omar8 / 20
    Sara20 / 20
    Jonas10 / 20
    Lina8 / 20
    Theo12 / 20
  6. Neşelilik
    Maya11 / 20
    Leo16 / 20
    Nina9 / 20
    Omar11 / 20
    Sara16 / 20
    Jonas12 / 20
    Lina10 / 20
    Theo13 / 20
A

Uyumluluk

Maya 69%Leo 54%Nina 80%Omar 50%Sara 57%Jonas 27%Lina 60%Theo 47%

En benzer
LeoveSara3 puan fark
En farklı
NinaveJonas53 puan fark

Uyumluluk, iş birliğine ve sosyal uyuma verilen önemdeki bireysel farklılıkları yansıtır. Uyumlu bireyler başkalarıyla iyi geçinmeye değer verir.

Alt boyutlar

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Güven
    Maya16 / 20
    Leo15 / 20
    Nina16 / 20
    Omar11 / 20
    Sara10 / 20
    Jonas11 / 20
    Lina17 / 20
    Theo9 / 20
  2. Ahlak
    Maya12 / 20
    Leo13 / 20
    Nina16 / 20
    Omar11 / 20
    Sara16 / 20
    Jonas7 / 20
    Lina13 / 20
    Theo13 / 20
  3. Özgecilik
    Maya17 / 20
    Leo11 / 20
    Nina17 / 20
    Omar12 / 20
    Sara16 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina15 / 20
    Theo12 / 20
  4. İş birliği
    Maya14 / 20
    Leo12 / 20
    Nina16 / 20
    Omar14 / 20
    Sara11 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina12 / 20
    Theo12 / 20
  5. Alçakgönüllülük
    Maya15 / 20
    Leo10 / 20
    Nina16 / 20
    Omar13 / 20
    Sara12 / 20
    Jonas9 / 20
    Lina12 / 20
    Theo12 / 20
  6. Merhamet
    Maya16 / 20
    Leo15 / 20
    Nina20 / 20
    Omar11 / 20
    Sara14 / 20
    Jonas7 / 20
    Lina13 / 20
    Theo11 / 20
N

Duygusal Dengesizlik

Maya 25%Leo 44%Nina 72%Omar 15%Sara 23%Jonas 41%Lina 83%Theo 51%

En benzer
MayaveSara2 puan fark
En farklı
LinaveOmar68 puan fark

Duygusal Dengesizlik, olumsuz duygular yaşama eğilimini ifade eder.

Alt boyutlar

  • Maya
  • Leo
  • Nina
  • Omar
  • Sara
  • Jonas
  • Lina
  • Theo
  1. Kaygı
    Maya8 / 20
    Leo12 / 20
    Nina15 / 20
    Omar8 / 20
    Sara8 / 20
    Jonas11 / 20
    Lina17 / 20
    Theo10 / 20
  2. Öfke
    Maya9 / 20
    Leo8 / 20
    Nina15 / 20
    Omar5 / 20
    Sara6 / 20
    Jonas10 / 20
    Lina18 / 20
    Theo14 / 20
  3. Depresyon
    Maya5 / 20
    Leo12 / 20
    Nina16 / 20
    Omar6 / 20
    Sara8 / 20
    Jonas13 / 20
    Lina20 / 20
    Theo13 / 20
  4. Utangaçlık
    Maya9 / 20
    Leo9 / 20
    Nina16 / 20
    Omar7 / 20
    Sara8 / 20
    Jonas12 / 20
    Lina16 / 20
    Theo13 / 20
  5. Ölçüsüzlük
    Maya9 / 20
    Leo12 / 20
    Nina15 / 20
    Omar5 / 20
    Sara6 / 20
    Jonas9 / 20
    Lina16 / 20
    Theo12 / 20
  6. Kırılganlık
    Maya8 / 20
    Leo13 / 20
    Nina16 / 20
    Omar7 / 20
    Sara10 / 20
    Jonas8 / 20
    Lina17 / 20
    Theo11 / 20